Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Dzień Kobiet

Dnia 9 marca odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie klasy III wraz z kolegami z klas starszych pod kierunkiem p. Agnieszki Łukaszewskiej i p.Joanny Kubiak zaprezentowali wiersze oraz piosenki dla swoich pań i koleżanek. Nie zabrakło piosenki pt. " Być kobietą", którą zaśpiewały uczennice Kornelia i Julia. Na zakończenie wystąpił Kacper Bogacz, który rozweselił zebranych gości piosenką " Za zdrowie Pań". Wszystkie panie otrzymały drobny upominek, a dziewczynki słodką niespodziankę.