Pożegnanie zimy

W Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie klas I-III i oddziału przedszkolnego wraz z nauczycielami pożegnali zimę poprzez spalenie dwóch kukieł, które zostały wykonane przez dzieci i rodziców z oddziału przedszkolnego, a także świetlicę profilaktyczno- wychowawczą.

Uczniowie wraz z opiekunami przeszli spod szkoły i powędrowali do ogrodu szkolnego krzycząc "PRECZ ZIMO ZŁA". W ogrodzie szkolnym czekało już ognisko, w którym piękne kukły zostały spalone przy okrzykach dzieci "MARZANNO MARZANNO TY ZIMOWA PANNO, ZIMĘ POŻEGNAMY WIOSNĘ PRZYWITAMY!!!". Uczennice klasy I Julia Grodziska i Kornelia Kalińska powiedziały wierszyk o wiośnie.

Na zakończenie wszystkie dzieci udały się do szkoły, gdzie zjadły pieczone ziemniaczki.