Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

III miejsce - mistrzostwa Gminy Strzelno w Piłce Nożnej w kategorii chłopców

Skład drużyny: Karol Budny, Adam Derkowski, Michał Szyfer, Bartek Grodziski, Marcin Szyfer, Mikołaj Gotowała.

III miejsce - Kornelia Kalińska (kl.3) w Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej "Śpiwem chwalimy Boga" organizowaym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Stodołach.

Udział w konkursie: Aleksandra Frankowska oraz Dominik Skruszewicz.

WyróżnienieAnna Lewandowska w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowaym przez Szkołę Podstawową im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach.

Udział w konkursie: Karolina Kozłowska.

Udział w XII Konkursie Wiedzy "Albert Abraham Michelson - wielki człowiek z naszego miasta"- Anna Lewandowska oraz Milena Kukuczka.

Udział uczniów w Konkursie Plastycznym "Kartka od Św. Walentego" organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Strzelnie:

Karolina Kozłowska, Filip Frankowski, Anna Lewandowska, Michał Szyfer, Michalina Szyfer, Natalia Plewa, Marcin Szyfer, Weronika Nadolska, Kornelia Kalińska, Karol Budny, Milena Kukuczka, Aleksandra Frankowska.

I miejce - Aleksandra Frankowska w konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

III miejsce - Anna Lewandowska w gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego "Turniej słowa słowo źródłem inspiracji".

III miejsce - dla zespołu "MODNISIE" z Przedszkola w Stodołach w Gminnym Konkursie Tańca "Roztańczone dzieciaki" w kategorii starszych dzieci przedszkolnych organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny Przedszkole Nr 1 w Strzelnie.

I miejsce - Zuzanna Mateńko, II miejsce - Agata Rakowska, III miejsce -  Martyna Idziak  w wewnątrzszkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej.

I miejsce - Zuzanna Mateńko  za wiersz "Modlitwa polskiej dziewczynki" Władysława Bełzy, wyróżnienie - Agata Rakowska za wiersz "Tu wszędzie Polska" Tadeusza Kubiaka w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej dla dzieci przedszkolnych w Markowicach.

Laureat - Natalia Plewa, udział - Anna Lewandowska, Milena Kukuczka oraz Kacper Gościniak w Gminnym Konkursie "Wiedzy o Unii Europejskiej" 2018 r. organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie.

II miejsce - Kacper Gościniak, III miejsce - Karolina Kozłowska w konkursie plastycznym "Zabytki krajów Unii Europejskiej" organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie.

Wyróżnienie - Agata Rakowska w XI Gminnym Konkursie Piosenki "Rośniemy dla śpiewu" organizowanym przez Szkołę Podstawową we Wronowach.

III miejsce - Kacper Gościniak, udział - Karolina Kozłowska Regionalnym Konkursie Historycznym dla szkół podstawowych

"Wybitne postaci ziemi strzeleńskiej" organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzelnie.

III miejsce - Kornelia Kalińska, udział - Bartek Ślęzak i Kacper Tomasik w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas trzecich.

II miejsce - Aleksandra Frankowska, III mejsce - Anna Lewandowska, wyróżnienie - Natalia Plewa, udział - Karolina Kozłowska w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla szkół podstawowych

organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzelnie.

Udział - Kornelia Kalińska w Powiatowym Konkursie Matematycznym

dla uczniów klas III w Dąbrowie.

Udział przedszkolaków w XII Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków w Markowicach, dodatkowo był bieg, w którym wzięli udział Olek Zachwieja - II miejsce i Amelia Łopacińska - udział. I miejsce - Agata Rakowska

w konkursie plastycznym "Co lubię robić w wolnym czasie" .

Bartek Ślęzak - IV miejsce, Julka Grodziska - VIII miejsce,

Sylwia Nadolska - XI miejsce, Bartek Grodziski - XI miejsce oraz

Kuba Grodziski- XII miejsce w XI Biegach Ulicznych Dzieci i Młodzieży w Strzelnie.

Wyróżnienie - Natalia Plewa, udział - Karolina Kozłowska i Aleksandra Frankowska w XI Lokalnym Przeglądzie Twórczości Literackiej "Strzelno 2018".

Udział - Aleksandra Frankowska i Weronika Nadolska w konkursie plastycznym "Młodzież Zapobiega Pożarom".