0
Twój koszyk jest pusty.

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018


 

III miejsce - mistrzostwa Gminy Strzelno w Piłce Nożnej w kategorii chłopców

Skład drużyny: Karol Budny, Adam Derkowski, Michał Szyfer, Bartek Grodziski, Marcin Szyfer, Mikołaj Gotowała. 

 

III miejsce - Kornelia Kalińska (kl.3) w Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej "Śpiwem chwalimy Boga" organizowaym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Stodołach.

Udział w konkursie: Aleksandra Frankowska oraz Dominik Skruszewicz.

 

WyróżnienieAnna Lewandowska w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowaym przez Szkołę Podstawową im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach.

Udział w konkursie: Karolina Kozłowska.

 

Udział w XII Konkursie Wiedzy "Albert Abraham Michelson - wielki człowiek z naszego miasta"- Anna Lewandowska oraz Milena Kukuczka.

 

 

Udział uczniów w Konkursie Plastycznym "Kartka od Św. Walentego" organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Strzelnie:

Karolina Kozłowska, Filip Frankowski, Anna Lewandowska, Michał Szyfer, Michalina Szyfer, Natalia Plewa, Marcin Szyfer, Weronika Nadolska, Kornelia Kalińska, Karol Budny, Milena Kukuczka, Aleksandra Frankowska.

  

 I miejce - Aleksandra Frankowska w konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

 

III miejsce - Anna Lewandowska w gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego "Turniej słowa słowo źródłem inspiracji".

 

III miejsce - dla zespołu "MODNISIE" z Przedszkola w Stodołach w Gminnym Konkursie Tańca "Roztańczone dzieciaki" w kategorii starszych dzieci przedszkolnych organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny Przedszkole Nr 1 w Strzelnie.

 

I miejsce - Zuzanna Mateńko, II miejsce - Agata Rakowska, III miejsce -  Martyna Idziak  w wewnątrzszkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej. 

 

I miejsce - Zuzanna Mateńko  za wiersz "Modlitwa polskiej dziewczynki" Władysława Bełzy, wyróżnienie - Agata Rakowska za wiersz "Tu wszędzie Polska" Tadeusza Kubiaka w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej dla dzieci przedszkolnych w Markowicach.

 

Laureat - Natalia Plewa, udział - Anna Lewandowska, Milena Kukuczka oraz Kacper Gościniak w Gminnym Konkursie "Wiedzy o Unii Europejskiej" 2018 r. organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie.

 

II miejsce - Kacper Gościniak, III miejsce - Karolina Kozłowska w konkursie plastycznym "Zabytki krajów Unii Europejskiej" organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie.

 

 

 

 

 

 

 

strona będzie uzupełniana na bieżąco