Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

III miejsce - mistrzostwa Gminy Strzelno w Piłce Nożnej w kategorii chłopców

Skład drużyny: Karol Budny, Adam Derkowski, Michał Szyfer, Bartek Grodziski, Marcin Szyfer, Mikołaj Gotowała.

III miejsce - Kornelia Kalińska (kl.3) w Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej "Śpiwem chwalimy Boga" organizowaym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Stodołach.

Udział w konkursie: Aleksandra Frankowska oraz Dominik Skruszewicz.

WyróżnienieAnna Lewandowska w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowaym przez Szkołę Podstawową im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach.

Udział w konkursie: Karolina Kozłowska.

Udział w XII Konkursie Wiedzy "Albert Abraham Michelson - wielki człowiek z naszego miasta"- Anna Lewandowska oraz Milena Kukuczka.

Udział uczniów w Konkursie Plastycznym "Kartka od Św. Walentego" organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Strzelnie:

Karolina Kozłowska, Filip Frankowski, Anna Lewandowska, Michał Szyfer, Michalina Szyfer, Natalia Plewa, Marcin Szyfer, Weronika Nadolska, Kornelia Kalińska, Karol Budny, Milena Kukuczka, Aleksandra Frankowska.

strona będzie uzupełniana na bieżąco