Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019

III miejce - chłopcy z klas IV-VI w Mistrzostwach Gminy Strzelno w Mini Piłce Nożnej.

III miejce - chłopcy z klas VII-VIII w Mistrzostwach Gminy Strzelno w  Piłce Nożnej.

Udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Niepodległość w oczach dziecka" - Aleksandra Frankowska oraz Filip Frankowski.

I miejce - Kacper Gościniak w Regionalnym Konkursie Historycznym "Wybitne postaci ziemi strzeleńskiej - Powstańcy Wielkopolscy".

Udział - Aleksandra Frankowska w Regionalnym Konkursie Historycznym "Wybitne postaci ziemi strzeleńskiej - Powstańcy Wielkopolscy".

Udział -  Aleksandra Frankowska oraz Filip Frankowski  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Niepodległość w oczach dziecka".

VIII miejsce - Aleksandra Frankowska w XIV Gminnym Dyktandzie.

Przejście do etapu powiatowego - Kornelia Kalińska w Powiatowym Konkursie Matematycznym.

Udział - Bartek Ślęzak w Powiatowym Konkursie Matematycznym - etap eminny.

I miejsce -  Aleksandra Frankowska w Konkursie Plastycznym "Śladami budowli sakralnych".

I miejsce - Kacper Gościniak w Regionalnym Konkursie Historycznym "Wybitne postaci ziemi strzeleńskiej - Powstańcy Wielkopolscy".

Wyróżnienie - Julia Grodziska w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Strofki i nutki" w kategorii klas IV w konkursie poezji śpiewanej.

Udział - Kornelia Kalińska, Aleksandra Frankowska oraz Anna Lewandowska w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Strofki i nutki".

Wyróżnienie - Kornelia Kalińska w konkursie czytelniczym organizowanym przez Bibliotekę szkolną pt. "Książka doda Ci skrzydeł."