Walentynki

12 lutego uczniowie naszej szkoły obchodzili walentynki. W tym dniu wszyscy mniej lub bardziej zakochani mieli okazję wyznać swoje uczucia osobom, które darzą sympatią. Specjalnie dla nich samorząd uczniowski przygotował skrzynkę walentynkową, która przekazywała ozdobne, najczęściej własnoręcznie zrobione liściki wybranej osobie. Wśród tej niezwykłej korespondencji nie zabrakło wyrazów sympatii skierowanych pod adresem dyrektora szkoły, nauczycieli i wychowawców. Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą WALENTYNKĘ KLASOWĄ. Uczniowie wszystkich klas wykonali przepiękne serca walentynkowe, za które otrzymali nagrody. Walentynki przyniosły wszystkim wiele radości. Przekonaliśmy się jak wiele znaczą dla nas te drobne gesty, na jakie zdobyliśmy się w tym dniu wobec innych.