Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

W apelu uczestniczyli zaproszeni goście oraz Grono Pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły.

Dyrektor szkoły Pani Bogumiła Nadzieja-Wijaszka pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych oraz życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki różnych konkursów i akcji charytatywnych.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!