Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

W apelu uczestniczyli zaproszeni goście oraz Grono Pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły.

Dyrektor szkoły Pani Bogumiła Nadzieja-Wijaszka pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych oraz życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki różnych konkursów i akcji charytatywnych.

Po części oficjalnej montażem słowno-muzycznym pożegnaliśmy panią Ewę Frankowską, która po czterdziestu latach pracy odchodzi na emeryturę.

Pożegnaliśmy również panią Milenę Grobelną i panią Joannę Kubiak, które od września rozpoczną pracę w innych pacówkch.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!

(Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który przygotowali nasi uczniowie dla pani Ewy na naszej stronie na facebooku)