Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zakończenie szkoły

W dniu 19 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyło się ostatnie uroczyste zakończenia roku szkolnego.

W apelu uczestniczyli zaproszeni goście oraz Grono Pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły.

Wszystkim uczniom zostały wręczone świadectwa. Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki różnych konkursów i akcji charytatywnych.

Były też podziękowania ze strony Rady Rodziców i drobne upominki.

Pani dyrektor Bogumiła Nadzieja-Wijaszka podziękowała za współpracę wszystkim sympatykom wspierającym naszą szkołę, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom.

Po części oficjalnej montażem słowno-muzycznym pożegnaliśmy naszą szkołę.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!